WARSZTATY INDYWIDUALNE

Podróż zmysłów:

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, gdzie tajemnica i magia bursztynu spleciona z luksusem niszowych perfum otworzy przed Wami nowy wymiar doznań. Maison Store i AmberMiraculum łączą siły, by zaproponować Wam niezapomnianą podróż przez świat zapachów i skarbu Północy.

Poławianie bursztynu:

Przeżyj niepowtarzalną przygodę na z poławianiem bursztynu... poławianie połączone ze spotkaniem edukacyjnym na temat samego bursztynu, jego barw i frakcji.

Warsztaty u artystów:

W niepowtarzalnej atmosferze w kameralnym studiu w Sopocie przeżyjesz swoją magiczną przygodę z bursztynem. Pod okiem wspaniałego człowieka i niezwykłej artystki Doroty Ceneckiej z GIN Atelier stworzysz swoją unikatową biżuterię

Warsztaty rzemieślnicze:

Czas spędzony w rodzinnym studiu rzemieśniczym DorBur to niezapomniane wspomnienia i dodatkowo przedmiot/biżuteria własnoręcznie stworzona przez Ciebie samego. To nie tylko wiedza na temat ciekawostek i faktów związanych z bursztynem... ale i niezapowtarzalne doświadczenie stworzenia własnoręcznie przedmiotu, do którego z nostalgią będziesz wracał myślami.